מוזיקה לקולנוע, טלויזיה וסרטונים

כל יוצר יודע מה חשיבותה של מוזיקה. בקולנוע ובמדיה מוזיקה נכונה יכולה לחזק במקומות רבים: ליצור מתח בסצינה של קונפליקט, לגרום לצופה להתאהב בדמויות ברגע רומנטי, להכניס את הצופה לאווירה של מקום או מדינה מסוימת, או לפעמים סתם לחפות על בעיות בעריכה. בעוד שבקולנוע מוזיקה נכונה משלימה את הסצינה והופכת אותה לחוויה אמיתית ורגשית, בסרטוני תדמית ובפרסומות מוזיקה יכולה למתג, להשאיר צופה יותר זמן ולהכניס לאוירה. כאן תקבלו מגוון פתרונות מוזיקליים לפרויקט שלכם יחד עם שירותי עריכת סאונד מקצועיים:

מוזיקה מקורית

כתיבת והקלטת מוזיקה מקורית לסרט היא ללא ספק הפיתרון העדיף ברוב המקרים. כתיבת מוזיקה מקורית מאפשרת לכם לסיים את הסרט כפי שאתם רוצים אותו, והמוזיקה שתיכתב תתאים לו במדויק. בנוסף, מוזיקה מקורית עוזרת לסרט להיות מקורי. תהליך כתיבת המוזיקה משתף אתכם, ומאפשר לכם לעקוב אחר כל שלב ולהכווין אותו עד לתוצאה הסופית לשביעות רצונכם המלאה. צפו והאזינו לדוגמאות בתחתית העמוד.

מוזיקה כתובה מראש וייעוץ מוזיקלי

בעוד מוזיקה מקורית יכולה להציע פיתרון מוזיקלי אישי יותר, מוזיקה כתובה מראש יכולה להיות זולה פי כמה. מרבית הדוגמאות למטה מוצעות למכירה במחירים נוחים בהתאם לרישיון השידור אותו תרצו. לרוב, ע״מ להשלים פסקול של סרט מספריות מוזיקה יש צורך בחיפוש מתיש דרך האזנה לעשרות רבות של קטעים מוזיקליים באתרים שונים ברשת ובמקרים רבים להתפשר על התוצאה. כחלק ממתן פיתרון כולל אנו נחפש ונרכיב בשבילכם את פסקול הסרט, כולל התאמת הקטעים לקצב, לתזמון ולמבנה הנכון לסרט בעזרת כלים מקצועיים.