מוזיקה לקולנוע ולטלויזיה

כל יוצר יודע מה חשיבותה של מוזיקה. בקולנוע ובמדיה מוזיקה נכונה יכולה לחזק במקומות רבים: ליצור מתח בסצינה של קונפליקט, לגרום לצופה להתאהב בדמויות ברגע רומנטי, להכניס את הצופה לאווירה של מקום או מדינה מסוימת, או לפעמים סתם לחפות על בעיות בעריכה. מוזיקה נכונה משלימה את הסצינה והופכת אותה לחוויה אמיתית ורגשית. כאן תקבלו מגוון פתרונות מוזיקליים לפרויקט הקולנועי או הטלוויזיוני שלכם יחד עם שירותי עריכת סאונד מקצועיים:

מוזיקה מקורית

כתיבת והקלטת מוזיקה מקורית לסרט היא ללא ספק הפיתרון העדיף ברוב המקרים. כתיבת מוזיקה מקורית מאפשרת לכם לסיים את הסרט כפי שאתם רוצים אותו, והמוזיקה שתיכתב תתאים לו במדויק. בנוסף, מוזיקה מקורית עוזרת לסרט להיות מקורי. תהליך כתיבת המוזיקה משתף אתכם, ומאפשר לכם לעקוב אחר כל שלב ולהכווין אותו עד לתוצאה הסופית לשביעות רצונכם המלאה. צפו והאזינו לדוגמאות בתחתית העמוד.

מוזיקה כתובה מראש וייעוץ מוזיקלי

בעוד מוזיקה מקורית יכולה להציע פיתרון מוזיקלי אישי יותר, מוזיקה כתובה מראש יכולה להיות זולה פי כמה. מרבית הדוגמאות למטה מוצעות למכירה במחירים נוחים בהתאם לרישיון השידור אותו תרצו. לרוב, ע״מ להשלים פסקול של סרט מספריות מוזיקה יש צורך בחיפוש מתיש דרך האזנה לעשרות רבות של קטעים מוזיקליים באתרים שונים ברשת. כחלק ממתן פיתרון כולל אנו נחפש ונרכיב בשבילכם את פסקול הסרט. ניתן לשלב זאת גם עם כתיבת מוזיקה מקורית חלקית, כך שלמשל מנגינת הנושא תהיה מקורית ואנו נתאים לכם את שאר הקטעים המוזיקליים מספריות.