זיו גל - מורה לגיטרה ברעננה והסביבה

בואו ללמוד מגיטריסט ומורה בעל ניסיון רב בהוראת מבוגרים וילדים, בעל פרספקטיבה של נגן מקצועי, בוגר BA במוזיקה מביה״ס של פול מקרטני בליברפול. אם אתם רוצים שיעורים פרטיים בגיטרה עם עומק ורמה אקדמיים, הגעתם למקום הנכון!
כתלמידים, תיבנה תכנית לימודים ואימונים אישית בהתאם לרמה ולשאיפות שלכם, המבוססת על הסגנונות והאמנים האהובים עליכם. שיעורי הגיטרה ייקחו אתכם מהמקום בו אתם נמצאים למקום בו הייתם רוצים להיות. תהליך הלימוד מעשיר ומהנה והכל ברוח חברותית, סבלנית וטובה. ניתן לקבל שיעורי גיטרה ברעננה עד לבית ועל כל סוגי הגיטרות. תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ימצאו שיטות לימוד ייחודיות, סבלנות ואכפתיות ממורה בעל ניסיון רב בתחום.

  • מורה לגיטרה 1
  • מורה לגיטרה 2
  • מורה לגיטרה 3
  • מורה לגיטרה 4

למה ללמוד איתי?

​התחלתי ללמד לפני כ-18 שנים. בהתחלה לימדתי גיטרה, אחר כך את שאר המקצועות. אני מלמד לא רק מתוך אהבה גדולה למוזיקה, אלא מתוך אהבה גדולה ללימוד עצמו. אני רואה בלימוד מקצוע בפני עצמו ומשקיע הרבה זמן ומחשבה בשביל להיות הכי טוב שאני יכול במקצוע הזה, בשבילי ובשבילך. חשוב לי להבין אותך לעומק, לראות איפה אני יכול לקדם אותך ומה השאיפות שלך, ולפי זה לתכנן את השיעורים שלנו יחד. אני לא שואף שהתלמידים שלי יהיו בבואה מוזיקלית שלי, אני שמח ללמד אותם בסגנון שלהם, ללא קשר לטעם האישי שלי. רמת הלימודים איתי מתחילה מאפס ומגיעה עד לרמה של האקדמיות הטובות בעולם. במהלך השנים זכיתי ללמד ילדים, נוער, מבוגרים, פנסיונרים, תלמידים מחוננים, תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ובגדול, כל מי שרצה ללמוד. למדתי את הדרכים השונות להעביר את הידע והיכולת לאנשים השונים, פיתחתי שיטות מיוחדות ואימצתי שיטות מטובי המורים בעולם. צרו איתי קשר לפרטים נוספים.